Narzędzia dla portów jachtowych Błękitnej Flagi

Jeśli jesteś działaczem portów jachtowych Błękitnej Flagi, w przypadku jakichkolwiek pytań skontaktuj się z Narodowym Operatorem Twojego kraju. Uprzednio możesz zapoznać się z informacjami podanymi na naszej stronie, ponieważ odnajdziesz tu podstawowe, przydatne dane dla Twojej strony Błękitnej Flagi.

Działania związane z edukacją ekologiczną

Jednym z wymogów dla portów jachtowych z Błękitną Flagą jest prowadzenie działalności edukacyjnej w zakresie ochrony środowiska podczas sezonu Błękitnej Flagi. Czasami trudno jest znaleźć nowe pomysły i inspirację do zaangażowania różnych grup docelowych (dzieci, dorosłych itp.), dlatego przygotowaliśmy dla Państwa książkę z najlepszymi aktywnościami ze wszystkich krajów uczestniczących w Błękitnej Fladze. Zarówno edycje 2011 jak i 2013 są pełne nowych przykładów, abyś mógł się zainspirować! Sprawdź je tutaj.

Reklama Twojej strony internetowej

Możemy udostępnić Ci kod do zamieszczenia na Twojej stronie internetowej, który umożliwi wyświetlanie mapy stron z Błękitną Flagą.

Wskazówki dotyczące Błękitnej Flagi

Podczas naszych międzynarodowych wizyt kontrolnych staramy się zebrać najlepsze wskazówki, którymi dzielimy się w sieci. Poniżej znajduje się kilka filmów, które mogą okazać się przydatne. Możesz również śledzić nasz kanał YouTube i oglądać tam nasze filmy.

PIKTOGRAMY

Zalecamy używanie międzynarodowych piktogramów na swojej stronie internetowej. Są one proste i intuicyjne, co ułatwia zrozumienie informacji dla wszystkich, w tym dla turystów międzynarodowych.

Powinniście używać ich na swoich mapach, jak również niezależnie do oznakowania na całej swojej stronie internetowej.

 

 

 

 

Pobierz wszystkie piktogramy w wysokiej jakości formatach .eps i .ai  tutaj.